• VADE FARKSIZ 12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI
Söve

Söve

Söve yalıtım sistemleri ile binaların dış cephe dekorasyonlarında bol çeşit, mükemmel görünüm, sağlıklı izolasyon.
 
Farklı boylarda ve ebatlarda üretim yapılabilen bu sistem, yapı sektörünün giderek yükselen bir değeri niteliğindedir.
 
Estetik ve şık bir görünümün ortaya çıkmasında oldukça etkili olan bu yalıtım ürün, hem iç hem de dış mekanlara uygulanabilme özelliği göstermektedir. İmal edilişinde ve montajında   ekonomik ve pratik çözümler sunana söve kaplamaları, oldukça dekoratif bir yapı olması ile ünlüdür.
 
Söve yalıtım sistemi yağmurlu havalarda kendini yıkama ve   temizleme özelliği ile ön plana çıkarken, ayrıca özel boyası ile uygulama alındığında da bu özel­liği gösterebilmektedir.   Özel boya   zaman içerisinde söve yalıtım sisteminin kirlenmesini engellemektedir. Bu özelliği söve kaplamaların tercih   sebebi olmasında başlıca etkenler arasında yer almaktadır.
 
Diğer yandan söve kaplamaları tercih sebebi yapan başka bir özellik   ise, binaların bazı kısımlarında süsleme sanatına yaptığı katkılar olmaktadır. Binaların yıpranmasına ve aşınmasına da katkıda bulunan uygulama, son dönemlerde oldukça büyük oranda yapılara uygulanmaya başlamıştır.
Pencere söveleri
Yalı baskı 
Fuga
Köşe taşı
Kat silmesi


member image
EKOL YAPI MANTOLAMADış cephe mantolama uzmanlık gerektiren bir uygulamadır.

Uygulamada kullanılacak malzemelerin TSE-TSEK varsa CE belgeleri, paket sistem kullanılacak ise ETAG 004, ETICS gibi test raporlarının bulunması gerekmektedir. Yeterlilik belgesi olmayan mantolama malzemelerinin kullanılması ileride problemlerin yaşanmasına sebebiyet verebilir.

SİZE BİR TEKLİFİMİZ VAR