• VADE FARKSIZ 12 AYA VARAN TAKSİT İMKANI
Görüntülü Diafon

Görüntülü Diafon

 
Son yıllarda hırsızlık olayları oldukça artmış bulunmaktadır. Bunun yanında da ev de yalnız olduğunuz zamanlar da tanımadığınız kimselere kapı açmak isteyebilirsiniz. Sizin evde olamadığınız bir zaman da evde çocuğunuz yalnız kalmak zorunda kalabilir. Zil çaldığında eve kimin geldiğini görmesi açısından, teknolojinin oldukça da ilerlemesi sebebi ile görüntülü diafon konuşma sistemleri geliştirilmiş bulunmaktadır.
Görüntülü diafon sistemleri sayesinde evde iken kapı çaldığın da zile bağlanan görüntü sistemi sayesinde kapıda kimin olduğunu görebilirsiniz. Tanımadığınız biri ise ya da görmek istemediğiniz biri ise kapıyı açmadığınız zaman sizi evde yok zanneder. Ama görüntülü diafon yok ise doğal olarak kapı çalındığı zaman kim o diye seslendiğinizde evde olmadığınız imajını yaratamazsınız.
Görüntülü diafon sistemleri ile küçük çocuğunuzu ev de tek başına bırakmış iseniz, kapı çaldığın da çocuk kapıda kimin olduğunu görür ve tanımadığı kişilere kapıyı açmaz.
Evinize görüntülü diafon sistemi taktırmak size oldukça avantaj sağlayan bir olaydır. Kimin kapınızı çaldığını görerek ona göre kapıyı açmak veya açmamak size kalmış bir durumdur.
Sadece hırsızlık olayları değil, aynı zaman da seyyar satıcı ve dilenciler de artık kapı kapı gezmeye başlamıştır. Onları da görüp kapı açmazsınız. Onlar da sizi ev de yok zannedip gideceklerdir.


member image
EKOL YAPI MANTOLAMADış cephe mantolama uzmanlık gerektiren bir uygulamadır.

Uygulamada kullanılacak malzemelerin TSE-TSEK varsa CE belgeleri, paket sistem kullanılacak ise ETAG 004, ETICS gibi test raporlarının bulunması gerekmektedir. Yeterlilik belgesi olmayan mantolama malzemelerinin kullanılması ileride problemlerin yaşanmasına sebebiyet verebilir.

SİZE BİR TEKLİFİMİZ VAR